Srovnani cen

Srovnejte si zdarma a nezavazne ceny povinneho ruceni.

Povinné ručení kalkulačka

Porovnejte si díky online kalkulačce povinné ručení z pohodlí domova.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si výhodný textový odkaz na této pozici!

Počasí

Interaktivní mapa počasí Windyty.

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v Česku!

Michael "Mikey" Teutul

Michael Teutul - přezdívaný Mikey - se narodil 26. listopadu 1978.
Mikey je nejmladší syn Paula Teutula Sr.
Ve věku 14 let začal Mikey pracovat ve firmě jeho otce Orange County Ironworks. Jakmile jeho otec Paul Sr. a bratr Paul Jr. založili Orange County Choppers, tak se k nim ihned přidal. V OCC pracoval jako asistent generálního manažera. Jeho povinnostmi bylo zvedat telefony, odpovídat na dotazy, vynášet koš a ve vzácných případech pomohl i ve stavění motocyklů - dostal také jednu příložitost vyrobit si motocykl vlastní (ten můžeme vidět ve 12. a 13. epizodě 1. série).

Po vášnivé hádce Paula Sr. a Paula Jr., která vedla k odchodu Paula Jr. z OCC se snažil Mikey hrát roli "vyjednávače" mezi jeho otcem a bratrem a povzbuzoval je, aby se pokusili přijít a vyřešit mezi sebou své problémy. Jak jsme mohli vidět ve 13. epizodě 6. série byl Mikey "vytlačen" z podnikání. Byl ale hlavní a populární částí show a objevoval se na propagačních akcích OCC.
Mikey se připojil, stejně jako někteří další bývalí zaměstnanci OCC k Paulovi Jr. a jeho nové firmě Paul Jr. Designs.

Michael se objevil v TV pořadech The Late Show s David Letterman, Late Night s Conan O'Brien a The Tonight Show s Jay Leno.
V prosinci roku 2009, jak jsme mohli vidět i v Americkém Chopperu se Michael snažil překonat závislost na alkoholu.

Mezi Michaelove koníčky patří malování (některé jeho práce má již vydražené, otevřel si také vlastní galerii "Wolfgang Gallery" v Montgomery v New Yorku) a v současné době se snaží na trh prosadit s řadou gastronomických produktů, jako omáček a těstovin pod značkou FarQueue Products, LLC.

Michael "Mikey" Teutul

Michael a jeho práce na chopperu v OCC Umělec Mikey Teutul Mikey na představení chopperu Comanche Bike Mikey měl svůj malířský koutek i ve firmě Paula Jr.

Přejít na profil: Paul Teutul Junior, Paul Teutul Senior, Vincent Vinnie DiMartino, Rick Petko, Cody 'Code' Connelly, Jason Pohl

Podpořte nás alespoň likem na facebooku: