Povinné ručení kalkulačka

Porovnejte si díky online kalkulačce povinné ručení z pohodlí domova.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si výhodný textový odkaz na této pozici!

Počasí

Interaktivní mapa počasí Windyty.

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v Česku!

Finance365.cz

Nezávislý finanční portál.

Orange County Choppers

Společnost Orange County Choppers byla založena Paulem Teutulem Sr. a Paulem Teutulem Jr. v roce 1999.
Tato nejprve rodinná firma čerpala ze zkušeností z jejich předchozí firmy Orange County Iron Works.

Společnost OCC byla poprvé představena TV divákům v roce 2002 na TV stanici Discovery Channel v pořadu American Chopper, což přineslo společnosti velkou slávu a rychlý obchodní vzestup.
Sesterská stanice Discovery Channelu, stanice TLC (The Learning Channel) poté přinesla pořad American Chopper do všech států USA a Canady.
Nové mezinárodní ústředí, speciálně navržené pro kombinaci jejich výroby a maloobchodu, bylo postaveno ve městě Town of Newburgh a oficiálně otevřeno 24. dubna 2008.

V září roku 2007 Vincent DiMartino a Cody Connelly odešli z OCC a Amerického Chopperu. Vincent a Cody zanedlouho založili vlastní bike shop V Force Customs ve městě Rock Tavern, New York nedaleko prvního OCC shopu.
Paul Jr. byl vyhozen, resp. odešel z OCC v roce 2008. V lednu roku 2009 se ale kvůli společnosti TLC vrátil jako dodavatel OCC. Netrvalo dlouho a nakonec opustil OCC natrvalo v dubnu roku 2009.
Poté se řešili spory mezi Paulem Sr. a Paulem Jr., kdy Paul Sr. si uplatňoval díky smlouvám odkup 20% podílu Paula Jr. v OCC. Následně Paul Sr. podal i několik žalob. "Případ" nadále pokračuje, ale prozatím Paul Jr. v posledním kole vyhrál, když mu soudce udělil za pravdu, že jsou smlouvy příliš obecné a díky tomu si Paul Sr. nemůže vynutit odkup.
Paul Jr. si založil po roce vlastní společnost paul jr. designs (PJD).

Tým Orange County Choppers: Paul Teutul Sr., Rick Petko, Jason Pohl, Steve Moreau, Robert MacD, Lisa Nazaro, Jim "JQ" Quinn, Mike Amorati, Nick Hansford, Christian Welter, Ron Salsbury

Orange County Choppers staví nejenom choppery na zakázku, ale také vlastní díly motocyklů, prodává a věnuje se taktéž sériovým motocyklům, maloobchodu a oblečení.


Motocykly Orange County Choppers:

Black Widow Bike, Fire Bike, Cody's old school project, Comanche Bike, Mikey's Blues Bike, Christmas Bike, POW/MIA Bike, Mikey/Vinnie's Bike, Lance Armstrong, I, Robot Bike, Junior's Dream Bike, PureFit Nutrition Bars, Snap-on, New York Jets, Statue of Liberty Bike, Dixie Chopper, NAPA, Carroll Shelby, Lincoln Mark LT, Air Force Bike, Jet Bike, Rat Bike, Police Bike, Lucy Bike, Military Bike's, Talladega Bike, Spider-Man Bike, Clown Bike, Flash Bike, True Blue Bike, Eragon Bike, Rick's Dream Bike, PureFit Nutrition Bar Bike a další
Andrew M. Cuomo před ústředím společnosti OCC Paul Teutul Sr. Mikey ještě v době, kdy pracoval v OCC Mikey a Paul Jr. ještě v OCC Paul Sr. se také zapojuje do výroby Paul Sr. se svým psem Paul Sr. má hodně zkušeností s prací s kovem Mechanik OCC Rick Netypický motocykl z dílny OCC
Podpořte nás alespoň likem na facebooku: