Srovnani cen

Srovnejte si zdarma a nezavazne ceny povinneho ruceni.

Povinné ručení kalkulačka

Porovnejte si díky online kalkulačce povinné ručení z pohodlí domova.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si výhodný textový odkaz na této pozici!

Počasí

Interaktivní mapa počasí Windyty.

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v Česku!

Paul Teutul Junior

Paul Teutul Jr. - přezdívaný Junior a Paulie - se narodil 2. října 1974 s ocelí v krvi.
Už od 12 let trávil své letní prázdniny ve firmě svého otce, kde se učil a zdokonaloval s prací s ocelí, kterou později uplatnil při stavbě chopperů.
Na střední škole se také zúčastnil programu Board of Cooperative Educational Services (BOCE).

Brzy po dokončení studia začal Paul Jr. pracovat pro svého otce v železárenské firmě Orange County Ironworks, kde se ihned stal vedoucím obchodu.
Načež se jeho otec Paul Sr. začal věnovat čím dál více svému koníčku, a to stavěním motocyklů. Po nějaké době požádal Paul Sr. svého syna, Paula Jr., zda-li by mu nepomohl. A díky tomu Paul Sr. objevil ve svém synovi Paulovi Jr. talent na design a stavbu motocyklů. S otcovým požehnáním opustil Paul Jr. železárenský obchod, aby své koníčky (stavbu motocyklů) mohly proměnit na řádný byznys, a tak se v roce 1999 zrodil Orange County Choppers. Paul Jr. je plnohodnotným spoluzakladatelem společnosti OCC a vlastní 20% podíl.

Ten rok, otec a syn debutovali se svým prvním motocyklem True Blue na festivalu Biketoberfest v Daytoně a dostalo se jim masivnímu zájmu.
Poté, co několik let Paul Jr. pracoval jako hlavní designer a mechanik OCC se po neshodách s otcem rozhodl založit vlastní firmu - Paul Jr. Designs. Paul Jr. rozběhl soji firmu s některými bývalými zaměstnanci OCC a to včetně jeho bratra Mikey, Vinnie DiMartino, Robert "Nub" Colard a Joe Puliafico.

Mimo bratra Mikeyho, má ještě bratra Daniela, který je nyní majitel/generální ředitel železárenské firmy Orange County Ironworks. Má také sestru, které je nejmladší z Teutelových dětí, která v současné době pracuje jako zdravotní sestra v Rochesteru v New Yorku.

Paul Teutul Junior

Paul Jr. pracoval dříve v OCC Paul Jr. a anti-venom bike Paul Jr. ještě za OCC Paul Jr. představuje Anti-Venom bike

Přejít na profil: Michael "Mikey" Teutul, Paul Teutul Senior, Vincent Vinnie DiMartino, Rick Petko, Cody 'Code' Connelly, Jason Pohl

Podpořte nás alespoň likem na facebooku: