Srovnani cen

Srovnejte si zdarma a nezavazne ceny povinneho ruceni.

Povinné ručení kalkulačka

Porovnejte si díky online kalkulačce povinné ručení z pohodlí domova.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si výhodný textový odkaz na této pozici!

Počasí

Interaktivní mapa počasí Windyty.

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v Česku!

Paul Teutul Senior

Paul Teutul Sr. - se narodil 1. května 1949 ve městě Yonkers, státu New York.
Paul Sr. začal původně jako majitel železárenské firmy Orange County Ironworks, kterou v současné době vlastní a řídí jeho syn Daniel.
Stavění chopperů byl ze začátku jeho koníček, inspirovaly ho motocykly, které vídal na ulicích a ve filmech. V roce 1999 založil se svým synem Paulem Jr. firmu Orange County Choppers a začaly stavět choppery na zakázku.

Paul Sr. se objevil jako host v televizních pořadech The Late Show s David Letterman, Late Night s Conan O'Brien, The Tonight Show s Jay Leno a Late Night s Jimmy Fallon.
Účinkoval ve videoklipu "Rockstar" skupiny Nickelback, také se objevil v seriálu King of The Hill v 10. epizodě 10. série s názvem Hank Fixes Everything, spolu se svým synem Paulem Jr. si zahrál malou roli ve filmu Wild Hogs a také jste jej mohli vidět v jedné epizodě seriálu My Name Is Earl (v rámci dohody, kdy OCC vyráběli motocykl pro My Name Is Earl) ze série z roku 2008.

Na Paula Sr. i OCC bylo podáno několik žalob, mezi které patří i žaloba od jejich bývalého zaměstnance Cody Connelly, za zněužití jeho jména a podoby.
Paul Sr. podal žalobu proti svému synovi Paulu Jr. a chtěl po něm odkoupit podíl, který Paul Jr. měl ve společnosti OCC. Chtěl také odškodné 1 milion dolarů za zpronevěru majetku a za konkurenční podnikatelskou činnost.
  6. února 2011 bylo oznámeno, že se objevilo jméno a osobní informace Paula Sr. na obchodních záznamech Floridského zubaře v souvislosti s jeho obviněním z distribuce steroidů. Záznamy ukazují, že Paul Sr. obdržel steroidy v řádech tisíců dolarů v průběhu několika let.
Dne 18. března 2011 Times Herald-Record uvedl, že Orange County Choppers zvažovali opustit (a zavřít) jejich světovou centrálu ve městě Newburgh, státu New York a vybudovat novou centrálu s rozlohou 2 300 m2 jako společnost G&M Orange LLC, ve které byl Paul Sr. uveden jako majitel.

Mimo Paula Jr. a Mikeyho má Paul Sr. ještě dalšího syna Daniela, který je generálním ředitelem a majitelem železáren Orange County Ironworks a dceru Cristin. Daniela jsme mohli vidět v epizodách, kdy OCC budovali novou centrálu. Paul Sr. je rozvedený s bývalou manželkou Paulou. V červenci roku 2007 si vzal druhou ženu Beth Dillon.
Paul Sr. se pravidelně hádal s jeho syny a to se jak můžeme vidět stalou běžnou součástí epizod Amerického Chopperu. Tyto neshody nakonec vedly k tomu, že Paul Jr. opustil OCC a založil si vlastní společnost Paul Jr. Designs.

Paul Teutul Senior

Paul Sr. majitel OCC Paul Sr. má vznětlivou povahu Paul Sr. s jeho manželkou Beth Paul Sr. rybaří

Přejít na profil: Michael "Mikey" Teutul, Paul Teutul Junior, Vincent Vinnie DiMartino, Rick Petko, Cody 'Code' Connelly, Jason Pohl

Podpořte nás alespoň likem na facebooku: