Povinné ručení kalkulačka

Porovnejte si díky online kalkulačce povinné ručení z pohodlí domova.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si výhodný textový odkaz na této pozici!

Počasí

Interaktivní mapa počasí Windyty.

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v Česku!

Finance365.cz

Nezávislý finanční portál.

Rick Petko

Rick Petko se narodil 11. září 1968 ve městě Bath v Pennsylvanii.
Motocyklový nadšenec Rick se připojil k Orange County Choppers jako mechanik a kontruktér v červenci roku 2003.

Již v ranném věku začal Rick jezdit na mini-biku, motokárách, tříkolkách, čtyřkolkách, motokrosových motorkách a nakonec na Harley.
Mimo jeho lásky k motocyklům, je Petko velkým fanouškem Nascaru. Před nástupem do OCC Petko pracoval v týmu Hooters Pro Cup a ve škole pro závodníky na okruhu Pocono.
Po čase se od závodění přesunul po bok Paula Sr. do OCC, kde pracuje do dnes.

The best thing in the world is doing what you love to do.

Rickove oblíbené motorky jsou motocykly ze staré školy, tzv. old school bike. V OCC se podílí na stavbě většiny známých motocyklů.

Jeho první motocykl, na kterém se podílel v OCC je POW/MIA bike (v seriálu Americký Chopper se staví v prvních 3 dílech 2. série).
Motocykl POW/MIA nebyl pro něj zvláštní jen tím, že byl jeho prvním v OCC, ale také tím, že jméno jeho bratrance je nejen na památníku veteránů z větnamu ve Washingtonu D.C. (Vietnam Veteran's Memorial Wall), ale také na zadním blatníku tohoto motocyklu.

Rick se přestěhoval do města Stroudsburg v Pennsylvanii, kde si pro sebe vybudoval vlastní dílnu a staví tam své projekty.

Rick Petko

Rick Petko a Paul Teutul Senior na okruhu Nascar Rick při práci Čekuj Discovery Channel pro další díly Amerického Choppera Rick Petko, Vincent DiMartino, Cody Connelly Mike Amorati a Rick Petko Rick filmuje Jason Pohl, Michael Teutul a Rick Petko si dělají ohýnek

Přejít na profil: Michael "Mikey" Teutul, Paul Teutul Junior, Paul Teutul Senior, Vincent Vinnie DiMartino, Cody 'Code' Connelly, Jason Pohl

Podpořte nás alespoň likem na facebooku: