Srovnani cen

Srovnejte si zdarma a nezavazne ceny povinneho ruceni.

Povinné ručení kalkulačka

Porovnejte si díky online kalkulačce povinné ručení z pohodlí domova.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si výhodný textový odkaz na této pozici!

Počasí

Interaktivní mapa počasí Windyty.

Aqualand Moravia

Nejmodernější aquapark v Česku!

Vincent "Vinnie" DiMartino

Vincent DiMartino - přezdívaný Vinnie - se narodil 9. října 1972 v New Yorku (Hudson Valley).
Vincentovy rodiče se jmenují John a Margaret DiMartino. Vinnie má 3 sourozence, on je z nich druhý nejstarší.
Vincent DiMartino je ženatý, jeho žena se jmenuje Melissa se kterou má 3 holky a jednoho kluka (Vanessa, dvojčata Isabella a Ava a Vincent)

Vincent pracoval v letech 2002 až 2007 v Orange County Choppers jako mechanik a designer. V roce 2007 Vincent opustil OCC a založil si vlastní společnost V-Force Customs (prodej motocyklů) v Rock Tavern, New York. O několik měsíců později jeho kamarád a spolupracovník z OCC Cody Connelly také opustil OCC a připojil se k němu, k V-Force Customs.

V roce 2010 se Vincent DiMartino znovu oběvuje v "seriálu" Americký Chopper, ale nevrátil se k jeho bývalému zaměstnavateli OCC, namísto toho se připojil k Paul Jr. Designs.

Proč vůbec v roce 2007 opustil Vincent OCC? Na tuto otázku odpověděl DiMartino sám na stránkách V-Force Customs takto:
"Dostal jsem se tak daleko, jak jsem mohl. Neměl jsem žádnou reálnou šanci na povýšení a navíc jsem vždy chtěl mít vlastní obchod a tak z toho přirozeně vyplynul odchod z OCC a založení vlastní firmy. Nic proti nim, ale nastal čas se pohnout dál."

Vincent "Vinnie" DiMartino

Vinnie v Paul Jr. Designs Jak Vinnie umývá skůtr Surfování trochu jinak Vinnie v Daytoně, na Bike Week Cody Connelly Vincent DiMartino Vinnie při práci Vinnie uřídí i to, co nemá kola Vinnieho pavouk Elvis Pavouk Elvis

Přejít na profil: Paul Teutul Junior, Paul Teutul Senior, Michael Mikey Teutul, Rick Petko, Cody 'Code' Connelly, Jason Pohl

Podpořte nás alespoň likem na facebooku: